СПА-капсула

Медичний центр “ТуСтань” пропонує вашій увазі СПА-Капсулу

Готельно-оздоровчий комплекс “ТуСтань” Східниця пропонує Вам новітній винахід в індустрії краси та молодості! Капсула здоров’я Collagen Ocean O2 POD призначена для ефективного проведення різноманітних СПА – процедур, поєднаних з теплом, паром, вібромасажем, а також гідродифузною термотерапією, що має в своїй основі застосування полярних принципів дії – сухого і вологого прогріву тканин тіла інфрачервоним випромінюванням з обгортанням паровою пеленою.

У СПА-капсулі Ви можете насолодитися такими програмами:

сильна стимулююча дія на рецептори струменями води, покращує лімфовідтік, тонізує весь організм. Душ Віші оснащений 10 форсунками і системою терморегуляції. Це дозволяє проводити процедури в комфортних умовах . Дана процедура добре поєднується з з іншими комплексами. Вібраційний масаж сприяє зняттю м’язевих спазмів, активації кровообігу і насиченню тканин киснем.

теплова і зволожуюча дія. Пар підтримує постійну вологу (консистенцію) нанесених на тіло засобів, що сприяє активному перенесенню діючих речовин у шкіру. Процедура ідеальна для різних видів обгортань.

інтенсивна термічна енергія, що проникає у тіло, сприяє активному прогріванню тканин, органів, м’язів і суглобів. Прогрів підсилює метаболізм, підвищує насичення тканин киснем, веде до розчеплення жирів. Усуває застій лімфи, що особливо важливо при лікуванні целюліту.

Прискорення циркуляції лімфи веде до підвищення імунітету, пригнічення діяльності хвороботворних бактерій в організмі. За півгодинний сеанс спалюється 900 – 2400 калорій, що прирівнюється до пробігу на 10 – 15 км. Природний і безпечний метод прогрівання тканин веде до відкриття протоків сальних і потових залоз, активно очищаючи і регенеруючи шкіру.

Протипокази:

  • Гіпертонія;
  • Захворювання серця,
  • Контактні дерматити і шкірні захворювання;
  • Клаустрофобія.

Бронювання номера