Масаж

Масаж-це мистецтво дотику, що наповнює енергією та дарує відновлення!

Дана лікувальна методика вважається однією із найдавніших мануальних технік , що базується на механічному та рефлекторному впливі на організм людини. Масаж залишається актуальним в сучасному світі, де люди стикаються з проблемою гіподинамії, сидячого способу життя, постійною напругою та стресом. Він сприяє покращенню емоційного та фізичного стану, а також використовується з лікувальною метою для зняття больового синдрому та в цілях реабілітації.

ТуСтань Medical & SPA пропонує Вам:

Лікувальний масаж

дієва методика зміцнення здоров’я та профілактики цілого ряду захворювань. Регулярні сеанси допоможуть попередити та вирішити проблеми опорно-рухового апарату, м’язових болів, перевтоми. Результативність лікувального масажу є беззаперечна та досягається завдяки багаторівневому впливі на організм людини. При цьому відбувається повне розслаблення м’язів, покращується мікроциркуляція, знімається запалення, підвищується пружність та еластичність шкіри. Окрім цього масаж через рефлекторні механізми впливає на роботу внутрішніх органів, прискорює метаболічні процеси.

надзвичайно ефективна процедура для боротьби з зайвою вагою та целюлітом. Завдяки унікальним чудодійним властивостям натурального меду з організму виводяться шлаки та токсини, шкіра насичується вітамінами а мінералами, зникають розтяжки та попереджається старіння. Інтенсивні масажні рухи сприяють посиленню лімфовідтоку , глибокій очистці шкіри та її оновленню. Медовий масаж цілюще впливає як на поверхневі так і на глибинні структури нашого організму і дає можливість довго виглядати струнко і молодо.

стародавній метод східної медицини в основі якого лежить використання нагрітих природних каменів. Завдяки температурному та енергетичному впливі – це чудовий спосіб відновлення тіла та всього організму. Наші спеціалісти використовують спеціальні техніки, що дозволять розслабитись фізично і морально. Позитивний ефект спостерігається вже після 1-го сеансу та закріплюється після кількох наступних процедур. Відвідавши стоун масаж Ви забудите про важкість в ногах та хребті, м’язові болі, нервове перенапруження та хронічну втому.

техніка механічного впливу на організм із застосуванням негативного тиску. Завдяки втягненню м’яких тканин збільшується приплив крові до поверхні тіла, покращується насичення киснем, розслабляються спазмовані м’язи, активується метаболізм. Ці ефекти стимулюють вироблення колагену та еластину, поліпшують крово та лімфовідтік, запускають розщеплення жирових відкладень. Тому саме вакуумний масаж – результативний метод усунення целюліту, корекції контурів тіла та моделювання фігури.

Бронювання номера