СПА-Центр

Багато людей вважають СПА-центр не тільки корисним, але і вельми приємним проведенням часу. Тому відпочинок в Східниці складно уявити собі без можливості поплавати та зайнятися спортом. Готель ТуСтань  Medical & SPA Східниця дарує своїм гостям таку можливість. Відпочинок у нашому СПА-центрі обов’язково сподобається тим, хто любить поплавати в теплій воді, а також бажає підтримує тіло в спортивній формі.

відпочинок та оздоровлення

СПА-Центр "ТуСтань"

Сауни

Римська, фінська, інфрачервона

Відвідувачам нашого СПА-центру “ТуСтань” пропонуємо традиційні лазневі комплекси з різних куточків світу. Волога римська парна з густим і м’яким паром. Фінська суха сауна з температурами від 60 до 100 градусів. Широкий асортимент арома-масел. Не відмовляйте собі у справжньому блаженстві та незабутньому відпочинку.

Аквазона

Внутрішній басейн

У внутрішньому басейні готельно-оздоровчого комплексу “ТуСтань” гостям запропонуємо чисту воду з підсвічуванням і підігрівом до комфортної температури ефект штучної хвилі, який дозволяє повністю розслабитися, зняти стрес і просто зробити приємність.

Аквазона

Відкритий басейн

Запрошуємо пірнути в прохолоду відкритого басейну лікувально-оздоровчого комплексу “ТуСтань”. Розміри відкритого басейну: 17м. х 7.5м. На території басейну знаходяться зручні лежаки, пляжні парасольки, качелі кокони.

Фітнес

Тренажерний зал

Зайнятися спортом і оздоровитися Ви зможете в нашому сучасному тренажерному залі. Зал оснащений силовими тренажерами виробництва провідних фірм. Наші тренери складуть для Вас індивідуальну програму занять з урахуванням усіх необхідних рекомендацій, беручи до уваги стан Вашого здоров’я.

Увага! Кожного місяця 15 числа санітарний день.

Бронювання номера