Медичний центр
ТуСтань

Здоров’я – не все,
але все без здоров’я – ніщо.

Медичний центр “ТуСтань” – це сучасний багатопрофільний заклад, де поєднуються традиції санаторно-курортного лікування і новітні медичні технології. Тут Ви можете отримати консультацію найкращих спеціалістів регіону, пройти повний комплекс діагностичних, лікувальних та відновних процедур, скористатись доглядовими та омолоджуючими послугами. Дозвольте нам подбати про Ваше здоров’я і забезпечити комфорт на кожному етапі Вашого лікування!

Послуги медичного центру

відновлення організму

Програми медичного центру

Новинка

Моделювання контурів тіла

Бажаєте привести своє тіло в порядок без: виснажливих дієт, агресивного впливу на організм, кишкової стресотерапії ?!! Ця програва саме  для Вас!

Антистрес

Прогарама РЕЛАКС

Якщо у вас виснажлива робота, ви офісний працівник, у вас часті мозкові штурми, емоційне і фізичне перевантаження, то цей пакет саме те, що вам потрібно!

Комплексне оздоровлення

Імуностимуляція організму

Програма створена медичним центром готелю “ТуСтань” для всіх, хто дбає про своє здоров’я, прагне покращити загальний стан організму, посилити його опірність до сезонних захворювань, збільшити захисні резерви, пройти профілактичне лікування та отримати незабутній відпочинок у Східниці!

Імуностимуляція організму Медичний центр Східниця Готель ТуСтан
Східниця Детокс
Очищення організму

Прогарама ДЕТОКС

Якщо ви страждаєте надлишковою вагою, перепробували безліч дієт і не отримали бажаного результату, то дана програма для вас просто знахідка!

профилактика захворювань

Акційний пакет «Органопротекторний»

Пакет включає комплекс заходів для коригування серцево-судинної, нервової та сечовидільної систем, тобто профілактику захворювань серця, мозку, судин, нирок і, як наслідок їхнього ураження, нервової системи.

Захист нирок. Медичні процедури
Чоловіче здоров'я

Лікувальний пакет "Андрогенний"

Дана програма створена фахівцями медичного центру готелю “ТуСтань” Східниця з метою відновлення органічних та функціональних порушень органів сечовидільної системи та корекції сексуальної дисфункції.

Бронювання номера