Бальнеологія

Бальнеологія – це метод застосування цілющих властивостей води з лікувальною та профілактичною метою, яка протягом століть відома людству та залишається дієвою та актуальною. Водолікування включає в себе різноманітний спектр процедур, як місцевих так і загальних, ідеально підходить для терапії захворювань опорно-рухової системи, нервової
системи, активізації кровообігу, покращення обміну речовин, зміцнення імунітету.

ТуСтань Medical & SPA пропонує такі бальнеологічні послуги:

Душ Шарко
Душ шарко Східниця Готель ТуСтань

це своєрідний масаж струменем води, який має тонізуючу, заспокійливу і загальнозміцнюючу дії, покращує циркуляцію крові та лімфообіг ,сприяє корекції фігури ,і тому часто застосовується з лікувально – профілактичною метою у різної категорії пацієнтів.

Лікувальна ванна Готель ТуСтань Східниця
поєднує в собі користь лікувальних ванн, термотерапії та масажу. Процедура сприяє покращенню кровообігу, зміцненню стінок судин , підвищенню їх еластичності, активує обмін речовин, зменшує нервове та фізичне перенапруження. Це відмінний спосіб позбутися зайвої ваги та целюліту. Курс лікування дозволить вивести шлаки та токсини,надасть шкірі пружності та еластичності, здорового та красивого кольору, покращить м’язовий тонус. Індивідуально підбирається комплекс прийомів,їх поєднання та послідовність для досягнення найкращого лікувального ефекту.
Лікувальна ванна Готель ТуСтань Східниця
це один з методів водолікування , який м’яко діє на нервові закінчення в шкірі, чим стимулює обмінні процеси, активізує мікроциркуляцію, зменшує больові відчуття, розслабляє м’язи. Процедура знімає надмірне збудження, заспокоює, покращує самопочуття і є особливо ефективна при захворюваннях опорно-рухового апарату, нервової та серцево-судинної систем. Для підсилення лікувального ефекту використовують додавання різноманітних фіто-концентратів, які насичують тіло ефірними маслами та відновлюють внутрішні сили.
популярна гідропроцедура, яка має загальнозміцнюючий, тонізуючий ефекти, знімає роздратованість, покращує сон. Широко використовується для боротьби з неврозом, синдромом хронічної втоми, целюлітом. Під впливом струменів води стимулюється синтез колагену,виводяться токсини та шлаки, підвищується активність імунної системи,зменшуються больові відчуття.

Бронювання номера