Фізіотерапія

Апаратна фізіотерапія – метод впливу на організм людини природними чинниками, що дозволяє усунути широкий спектр симптомів хвороб і покращити загальне самопочуття. Високотехнологічне обладнання дає можливість дозовано та місцево впливати на окремі органи і системи даючи максимальний терапевтичний ефект при відсутності побічних реакцій. В ТуСтань Medical & SPA широко використовуються всі види електротерапії, а саме електрофорез, ампліпульстерапія, дарсонвалізація, діадинамотерапія, електростимуляція.
Електрофорез

Однією з найбільш популярних і дієвих процедур вважається електрофорез. Цей вид лікування базується на введенні в організм пацієнта різних фармакологічних засобів у вигляді іонів за допомогою постійного струму низької напруги і сили. Такий вид терапії має ряд переваг:

 •  доза медикаментів, яка вводиться є невеликою, однак є достатньою для лікувального ефекту
 • максимальна концентрація лікарської речовини накопичується саме в проблемній зоні
 • в організм потрапляє саме найбільш активна хімічна форма ліків – іони.
 • електричний струм низької частоти паралельно чинить терапевтичний ефект
проводиться за рахунок стимуляції синусоїдальним модульованим струмом  з високими і низькими частотами, що чергуються, імпульси якого проникають в тканини і стимулюють нейром’язову передачу. Завдяки цій процедурі зменшується больовий поріг, запалення, набряк, що допомагає в лікуванні багатьох хронічних захворювань.
широко використовується в медицині та косметології. Суть цього методу полягає у тому, що короткі імпульси високочастотного змінного струму впливають на шкіру людини, проникаючи в тканини. Завдяки цьому поліпшується кровообіг і живлення шкіри, посилюється венозний відтік, відновлюються пошкоджені тканини.

Це результат об’єднання сучасних знань медицини, хімії, математики та фізики. Застосування змінного електричного струму високої частоти (4-32 кГц) активують біохімічні та біоелектричні процеси в клітині, внаслідок чого виникають резонансні коливання всередині клітин. Це призводить до збільшення кількості та об’єму мітохондрій, так званих “електростанцій” клітин, що в свою чергу:

 • сприяє посиленню кооперації і комунікації між клітинами;
 • активізує енергетичний потенціал клітин;
 • сприяє інтенсифікації обміну речовин і вироблення енергії;
 • проявляє ефект інтенсивної детоксикації та “омолодження”.

На рівні організму ефект проявляється в:

 • зменшенні набряку, запалення, болю (в тому числі хронічних неврологічних і суглобових порушеннях)
 • розслабленні тонусу м’язів (лікувальні програми)
 • підвищенні тонусу м’язів (тренувальні програми)
 • зменшенні обсягів жирової тканини (програми зниження ваги)

Можливості HiToP дозволяють лікувати цілий ряд захворювань, недоступних для методів класичної електротерапії і медикаментозного лікування. Терапевтичний ефект при високотоновій терапії
досягається не простим електричним роздратуванням м’язів та нервів, а цілою низкою внутрішньоклітинних біохімічних та біофізичних реакцій.

Відмінності високотонової терапії від класичної електротерапії полягають у впливі на метаболізм, який здійснюється за допомогою:

 • феномена резонансу (індивідуально підбирається для кожного пацієнта);
 • збільшення кількості енергії, що надходить в організм;
 • глибокого розігріву тканин.

HiToP викликає ефект віталізації (загальне оздоровлення і оновлення організму, пов’язане з активізацією всіх систем організму). Після закінчення терапії пацієнт відчуває бадьорість як після пробіжки, збільшення життєвих сил і одночасно приємне розслаблення.

унікальний метод лікування спрямований на усунення болю і відновлення природного об’єму рухів. Процедура виконується на сучасному апараті ThermoTK німецької компанії ZIMMER MedizinSysteme. Під час терапії застосовується високочастотний струм , що не відчувається пацієнтом. Він проникає у тканини у формі електромагнітної енергії і перетворюється там у тепло. Вплив високочастотного електричного поля стимулює клітинний метаболізм, сприяє розширенню судин. Термічний ефект процедури полягає
в глибокому прогріванні тканин, що має терапевтичний вплив на м’язи, суглоби, сухожилля, судини та шкіру.

Ефекти від процедури:

 •  стимуляція теплових рецепторів,
 • місцеве посилення циркуляції крові,
 • зниження напруги та зняття болю,
 • прискорення метаболізму,
 • покращення мобільності суглобів,
 • стимуляція регенерації суглобового хряща.
це процедура з лікувальним впливом магнітного поля на організм, що має протизапальний, протинабряковий, обезболюючий, антиалергічний і седативний ефекти. Це дає можливість досягти хороших результатів в лікуванні широкого спектру захворювань, поліпшити самопочуття в цілому ,покращити загальний стан організму, підвищити його адаптаційні можливості. Дана терапія може використовуватися як самостійне лікування, так і комбінуватися з іншими методиками. Відсутність побічних ефектів, можливість безпечного проведення процедури магнітотерапії у важких випадках дозволяє широко використовувати методику навіть для пацієнтів похилого віку, з ослабленим організмом і слабкою роботою імунної системи.
це метод фізіотерапевтичного лікування при якому з допомогою ультразвуку в глибокі шари шкіри вводяться лікарські препарати та біологічно активні речовини .В результаті активується клітинний обмін, лімфодренаж та локальний кровообіг, забезпечується глибокий мікромасаж, насичення тканин киснем, підвищується еластичність сполучної тканини за рахунок відновлення колагенових волокон.
це особливий вид компресійного апаратного масажу, який проводиться за допомогою стиснутого повітря. Це лімфодренажна методика, яка нормалізує відтік лімфи, попереджає розвиток варикозу, сприяє виведенню зайвої рідини, токсинів та шлаків з організму, стимулює обмін у клітинах та жировій тканині.  Точковий вплив на особливо проблемні ділянки справляє антицелюлітний ефект, внаслідок того, що тонус шкіри та еластичність тканини підвищується, уповільнюються процеси старіння, стимулюється вироблення колагену та еластину.
вид теплолікування, основою якого є застосування природнього мінерала із групи нафтових бітумів –озокериту, якого ще називають “гірським воском”. Завдяки унікальному складу і високій теплоємкості найкраще підходить для лікування широкого спектру захворювань хребта та суглобів, периферичної нервової системи, ЛОР-органів, гінекологічних та урологічних порушень. Озокерит показаний при спастичних болях, швидко та ефективно позбавляє неприємних відчуттів, благотворно впливає на нервову систему, має заспокійливий, трофічний та розсмоктуючий ефекти.
метод черезшкірного впливу лазерного випромінювача на кров людини . Процедура абсолютно комфортна, безболісна, максимально безпечна. Опромінення крові інфрачервоним спектром покращує її текучість, зменшує вірогідність тромбоутворення, активує детоксикаційні механізми, має антибактеріальний та регенеруючий ефекти. При цьому зменшується ішемія у всіх тканинах і органах, уповільнюється вивільнення прозапальних медіаторів запалення, стабілізується баланс метаболізму т апідвищується виносливість організму.
дозволяє забезпечити не лише лікувальний вплив при численних захворюваннях носоглотки, а і виражений профілактичний ефект. Особливо це актуально для дітей , які в результаті неадекватної терапії в майбутньому стають постійними пацієнтами різних спеціалістів. Лазерне опромінення,завдяки своїй терапевтичній універсальності, являється унікальним методом лікування всього спектру захворювань в ринології. При цьому максимально зменшується біль і дискомфорт, усуваються ознаки запалення, корегуються локальні імунні порушення, нормалізується метаболізм в тканинах.

Процедури озонотерапії відзначаються високою ефективністю, доповнюють і підсилюють методи традиційної медицини у лікуванні і профілактиці бактеріальних і вірусних інфекцій. Особливим перевагами озонотерапії є протизапальна, противірусна та імуномоделююча дія. Саме завдяки цьому підвищується загальна опірність організму до різних сезонних захворювань.

У нашому медичному центрі “ТуСтань” Східниця, озон отримують з кисню в спеціальному приладі – озонаторі. А озонокисневу суміш виробляє апарат озонотерапії (5% чистого озону і 95% кисню) із заданою концентрацією озону.

Покази для проведення озонотерапії

 • підвищення імунітету,
 • виведення шкідливих токсинів та шлаків,
 • активація обмінних процесів,
 • відновлення функцій печінки,
 • поліпшення мікроциркуляції крові,
 • живлення шкіри киснем, стимуляція очищення пор.

Озонотерапія також покращує сон, знімає синдром хронічної втоми та відновлює працездатність, допомагає впоратися з наслідками стресу, важкими фізичними та психічними перевантаженнями.

Протипокази для проведення озонотерапії:

 • індивідуальна непереносимість озону,
 • порушення згортання крові (гемофілія, тромбоцитопенія),
 • захворювання щитовидної залози,
 • схильність до судом, епілепсія,
 • гостра інтоксикація,
 • синдроми серцевої, судинної, ниркової, печінкової недостатності.

Під час менструального періоду жінкам рекомендовано зробити перерву в лікуванні.

це підшкірне введення вуглекислого газу(CO₂), яке застосовується для лікування захворювань опорно-рухового апарату,головних болях, ураженні судин нижніх кінцівок, трофічних розладах шкіри, зокрема і для лікування і попередження ускладнень цукрового діабету. Ця методика сприяє розширенню судин, покращення локального кровообігу, збільшення доставки кисню і поживних речовин і активує регенерацію клітин. Окрім цього, спостерігається загальнотонізуючий та омолоджуючий ефекти, знімається спазм мязів,зменшуються больові відчуття. Процедура виконується професіоналами за допомогою спеціального обладнання, тому є абсолютно безпечною та малотравматичною.
процедура безпосереднього впливу на організм вуглекислого газу з лікувальною метою. Це стимулює розширення судин, покращення мікроциркуляції, прискорення обмінних процесів, зниження застійних явищ, покращення реології крові. “Сухі” вуглекислі ванни добре переносяться та забезпечують високий терапевтичний ефект у хворих при патології серцево-судинної системи, цукровому діабеті, ожирінні, захворюваннях органів дихання, нервової системи, шкіри. Методика сприяє омолодженню тіла, покращує трофіку, виводить шлаки та токсини, активно бореться зі старінням.
одна з найбільш ефективних методик виведення як ендо-, так і екзогенних токсинів з організму людини яка сприяє нормалізації пасажу товстокишкового вмісту та корекції закрепів. При цьому підвищується функціональна активність товстого кишечнику, зменшуються запальні прояви, нормалізується кишкова мікрофлора. Сеанс призначається після консультації з кваліфікованим лікарем-проктологом, який враховує індивідуальні особливості кожного пацієнта.
Соляна кімната у Східниці Готель ТуСтань

На території комплексу ТуСтань Medical & SPA розміщена соляна кімната
з унікальним мікрокліматом, максимально схожим з підземельними
соляними печерами. Метод оснований на властивостях солі благотворно
впливати на дихальну систему, шкіру та імунітет як дорослих, так і дітей, для загального оздоровлення, підвищення опірності організму. Негативно заряджені іони звичайної солі (хлорид натрію) мають антисептичний та дезінфікуючий вплив на слиз дихальних шляхів, що чинить противірусну, бактерицидну та протигрибкову дію, та є високоефективним при алергічних респіраторних захворюваннях, бронхіальній астмі, хронічних бронхітах. Наявність власної соляної кімнати дозволяє пройти курс лікування у будь-яку пору року, і у максимально комфортних для пацієнтів умовах.

один з основних методів лікування та профілактики захворювань органів дихання і ГРВІ. Саме апаратний метод дозволяє доставити лікарський засіб у вигляді аерозолю до нижніх відділів дихальних шляхів. Лікувальний ефект від процедур полягає в зменшенні симптомів подразнення слизової оболонки органів дихання, зниження запального процесу та сприяють відновленню внутрішньої стінки дихальних шляхів. Після інгаляційних процедур дихання стає вільнішим, покращується відходження мокроти і зменшується вираженість кашлю. Широко використовується при гострих та хронічних захворюваннях дихальної системи та носоглотки.
високоефективна процедура ультрафіолетового опромінення, яка завдяки своїй антибактеріальній, противірусній дії і відновлюваному ефекту надзвичайно дієва практично при всіх захворюваннях дихальної системи. Вона чинить комплексну дію на людський організм, глибоко проникаючи та нормалізуючи хімічний баланс, підвищує рівень імунітету, а також стимулює процеси відновлення в тканинах. Найбільш вираженим вплив тубус-кварц є при хронічних хворобах, які вражають ніс та горло. У подібних випадках застосування ультрафіолетового випромінювання може навіть виявитись більш дієвим, аніж прийом медикаментів.

Всі процедури проводять досвідчені фахівці з використанням сучасного обладнання.

Бронювання номера