Консультації та лікування

Запорукою коректної діагностики та лікування різноманітних захворювань є висококваліфікована команда спеціалістів. Наші експерти з багаторічним досвідом – це саме ті фахівці, яким Ви можете довірити своє здоров’я! В Медичному центрі ТуСтань Ви маєте можливість скористатись послугами наступних лікарів:

Терапевт

проводить загальний огляд, рекомендує схему лабораторної та інструментальної діагностики, підбирає режим вживання мінеральних вод, призначає програму лікування.

проводить консультацію ,ультразвукове обстеження серця (Ехокардіографію), дуплексне сканування судин шиї та нижніх кінцівок, розшифровує ЕКГ, Холтеровський моніторинг ЕКГ.

консультує з приводу діагностики , лікування та підбору оздоровчих процедур при цукровому діабеті, захворюваннях щитовидної залози, ожирінні та інших ендокринних порушеннях.

проводить ультразвукове дослідження жіночих статевих органів, огляд ,забір матеріалу на мікробіологічне та цитологічне дослідження, а також дає рекомендації щодо лікування.

На базі нашого Медичного центру ТуСтань Східниця функціонує кабінет естетичної гінекології, де проводиться пілінг , контурна пластика інтимних зон та вагінальний Смас-ліфтинг.

спеціалізується на діагностиці та лікуванні всіх відділів товстого кишечника, а також патології анальної та параректальної ділянки.

Дослідження базується на поєднанні аналізів та ендоскопічних досліджень , а терапія передбачає медикаментозні та фізіотерапевтичні засоби.

виявляє та лікує захворювання центральної та периферичної нервової системи та дає рекомендації щодо фізіотерапевтичної реабілітації.

дає рекомендації пацієнтам з питань правильного харчування, здорового способу життя, підбирає індивідуальне меню при надлишковій вазі та інших захворюваннях, проводить біоімпендансний аналіз складу тіла.

займається лікуванням та профілактикою захворювань вуха, горла, носа,горла (глотки, гортані, трахеї), придаткових пазух, а також прилеглих тканин і органів.

спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань сечовидільної системи жінок і чоловіків, а також являється фахівцем з проблем чоловічої статевої сфери.При потребі проводиться ряд лабораторних аналізів, забір соку простати, пальцеве ректальне дослідження, ультразвукове обстеження та призначаються методи лікування.

не тільки діагностує та лікує захворювання шкіри та її придатків, але і проводить корекцію косметичних дефектів малоінвазивними та терапевтичними засобами.

використовує методики точкового впливу на організм людини різними фізичними чинниками. Для досягнення максимального ефекту окрім традиційної акупунктури спеціаліст застосовує карбоксипунктуру, фармакопунктуру, плазмопунктуру, а також кінезіотейпування.

Бронювання номера