Ресторан та бари

Основою будь-якого природного процесу є гармонія, і в основу кулінарії готельно-оздоровчому комплексі “ТуСтань” покладений саме цей принцип. Саме гармонія смаку лежить в основі нашої кухні, яка є пріоритетною.

A La Carte

Ресторан “ТуСтань”

У нашому ресторані на 100 місць, Ви зможете не тільки підтримати життєвий тонус, а й насолодитися стравами національної кухні, серед яких: ситний український борщ, юшка грибна, бануш, форель річкова з білими грибами, «мішанка Східницька», гарбузова каша, широкий вибір усіляких салатів і багато чого іншого, приготовленого тільки зі свіжих і натуральних продуктів.

Бар з відкритою терасою

Ресторанчик "ТуСтань"

Тут ви зможете насолодитися стравами національної кухні, серед яких: ситний український борщ, юшка грибна, бануш, форель річкова з білими грибами, «мішанка Східницька», гарбузова каша, широкий вибір усіляких салатів і багато чого іншого, приготовленого тільки зі свіжих і натуральних продуктів..

Лобі-бар

ТуСтань

У лобі-барі Ви зможете приємно провести час і насолодитися алкогольними та безалкогольними коктейлями, ароматним чаєм, кавовими напоями, великою різноманітністю десертів і холодних закусок. У барі представлено велику чайну карту з елітних сортів і великий вибір кавових напоїв.

Бронювання номера