Апаратна косметологія

Апаратна косметологія – це сукупність методів , які дозволяють зробити зовнішній вигляд більш привабливим та здійснюються з допомогою спеціальної сучасної апаратури. Передові технології та ефективні рішення в галузі краси та догляду за шкірою дають швидкі та помітні результати, зокрема, в роботі зі зморшками, пігментацією, підтягуванням шкіри та іншими проблемами. В порівнянні з хірургічними втручаннями, апаратні процедури часто менш травматичні, менш болісні та не вимагають тривалого відновлення. Відкрийте для себе новий рівень краси та здоров’я шкіри з нашими високоефективними послугами апаратної косметології!

Кавітація

вплив на проблемну ділянку здійснюється з допомогою потужної ультразвукової маніпули , що генерує сильне звукове випромінювання. Це викликає високошвидкісну вібрацію жирових клітин створюючи численні повітряні кишені ,що призводить до цілеспрямованого їх руйнування. Мікроклітинне глибинне розщеплення , всередині та зовні клітини в кінцевому результаті призводить до розриву жирових відкладень і таким чином і таким чином , допомагає досягти ефекту корекції фігури та зниження ваги.

ефект досягається за рахунок застосування передової високошвидкісної турбіни, що створює негативний тиск та інноваційного тривимірного перетворювача. Притягнення та відштовхування фібриляних волокон сполучної тканини різних рівнів, внаслідок ритмічного масажу, що виникає,запускає процес розщеплення підшкірного жиру, очищення мікросудин лімфатичної системи, а також виведення токсинів. Даний метод дозволяє проводити детоксикацію в 4 рази ефективніше, що не вдається досягти ручним способом, чи за участю інших інструментів. Цей апарат зможе покращити еластичність Вашої шкіри, відновити її пружність, активувати розщеплення жиру та отримати лімфодренажний ефект.

найпрогресивніша технологія з використанням радіочастотного випромінювання. ЇЇ популярність та дієвість базується на можливостях колагенових волокон миттєво стискатися , коли температура досягає діапазону від 60 до 70 градусів Цельсія. При цьому збільшується товщина та щільність папілярного шару дерми , що сприяє усуненню зморшок, видаленню шрамів, відновленню пружності та сяйва шкіри, а також має ефект освітлення та розгладжування. За рахунок теплової енергії відбувається вплив і на підшкірно-жирову клітковину, що забезпечує розщеплення відкладень, покращує контур тіла та підтягує проблемні ділянки.

сучасна ефективна методика корекції фігури шляхом видалення жиру з жирових депо без хірургічного втручання. Метод ґрунтується на сучасних лазерних технологіях, не викликає неприємних відчуттів та є повністю безпечним. Лазерний промінь холодного спектру впливає вибірково на клітини жирової тканини у місцях її скупчення, що викликає збільшення проникності мембран адипоцитів та активацію біохімічних ферментних реакцій. В результаті жир розщеплюється на жирні кислоти, гліцерин та воду та виводиться з організму. Результат помітний миттєво без будь-яких слідів на місці маніпуляції, що дає можливість після проведення сеансу одразу повернутись до звичного способу життя.

інноваційна технологія для корекції фігури ,яка отримала найбільше визнання серед пацієнтів! Вплив здійснюється за рахунок силіконових сфер, що обертаються. При цьому створюється вібрація та компресія ,і як наслідок виникає ефект лімфатичного насоса. Метод заснований на механічному впливі на дерму та спрямований безпосередньо на стимуляцію синтезу колагену та еластину, усунення відкладень підшкірного жиру, покращення лімфо- та кровообігу. Це дає можливість зменшити обсяг фігури на 1-2 розміри, підтягнути шкіру,позбутися целюліту, розтяжок, набряків та спазмів різного походження. Вже після декількох процедур Ви отримаєте видимий, тривалий результат здорової та молодої шкіри!

Бронювання номера