Косметологія обличчя

Здоровий вигляд обличчя відображає стан нашого організму,впливає на перше враження ,яке ми робимо на інших, сприяє професійному успіху, підкреслює нашу привабливість та охайність. Підтримка еластичності та свіжості шкіри лиця, як індикатора внутрішнього благополуччя, дозволяє нам зменшити ознаки старіння та зберегти молодість.
Наш косметологічний напрямок вражає своєю багатовекторністю, пропонуючи широкий спектр послуг для різних потреб і бажань клієнта. Це дозволяє нам індивідуалізувати підхід до кожного, забезпечити досягнення поставлених цілей .

Послуги очищення шкіри
шкіри-рецепт для бездоганно чистої та здорової шкіри! При цьому використовуються передові технології та ефективні засоби для очищення пор, видалення забруднень , відновлення балансу та покращення текстури шкіри. Вибір конкретного типу очищення залежить від Ваших потреб. Це важлива частина режиму догляду за собою , яка сприяє збереженню молодості та краси. Відчуйте неповторну свіжість, здоров’я та сяйво Вашої шкіри!
послуги глибокого зволоження, насичення, освітлення та відновлення шкіри. Перебуваючи щодня в умовах надмірного навантаження, нашій шкірі необхідна більш ретельна увага і догляд, який в змозі надати їй всі корисні речовини та вітаміни. Застосування масок для обличчя допомагає видалити забруднення та зайвий себум, забезпечити інтенсивне живлення, сприяє омолодженню шкіри та зменшенню зморшок. У своїй роботі ми використовуємо лише високоякісні косметологічні засоби світових брендів, які довели свій неперевершений результат. Наші маски для обличчя-розкішний спосіб нагородити свою шкіру та себе!
миттєвий шлях до Вашого успіху!При цьому в різні шари шкіри вводяться спеціально підібрані препарати, що дають швидкий результат та є безпечним способом виглядати краще. Процедура не потребує спеціальної підготовки, є малоінвазивною, та дозволяє швидко позбавитись вікових змін в шкірі, повернути їй пружність та привабливість. З нашими передовими послугами мрії про ідеал стають реальністю!
ін’єкційний метод косметології , заснований на введенні філерів (зазвичай гелеподібних препаратів ) в дерму, що дозволяє надати бажану симетрію , або рельєф без скальпеля та довгої реабілітації.
шкіри-методика, яка базується на введенні гіалуронової кислоти за допомогою мікроін’єкцій в поверхневі шари шкіри, що дозволяє повернути їй еластичність, пружність, здоровий колір та рівну текстуру, позбутися дрібних зморшок.

процедура, яка передбачає введення в мезодерму спеціально розробленої суміші вітамінів, мінералів, ферментів, гормонів та ліків з метою вирішення проблем шкіри та покращення її вигляду.

сучасна методика омолодження ,яка застосовується для корекції та профілактики мімічних зморшок. Виконується шляхом ін’єкційного введення препаратів ботулотоксину.

пітливості)-здійснюєтья шляхом введення ботулотоксину, що забезпечує довготривалий ефект. Процедура є абсолютно безпечною та є визнаною світовою медичною спільнотою.

терапевтичний ефект досягається шляхом блокування ботулотоксином передачі нервового імпульсу від нервового волокна до клітин залоз шкіри, що призводить до зменшення запальної реакції, почервоніння та болючості.

Бронювання номера